• 1.baner1.jpg
  • 2.minimalizuj koszty.jpg
  • 3.zintegruj.jpg
  • 4.automatyzacja.jpg

Jesteśmy zespołem ludzi zajmujących się już od ponad 10 lat integracją i automatyzacją procesów, ze szczególnym uwzględnieniem rynku e-commerce!

Naszym celem jest tworzenie aplikacji wygodnych dla użytkownika, miłych dla oka, sprawnych w działaniu i przede wszystkim ułatwiających codzienną pracę. Stawiamy na pełną automatyzację procesów, aby maksymalnie odciążyć pracownika. Wychodzimy z założenia, że to program ma pracować a użytkownik jedynie zarządzać.

W czasie naszych prac powstały różne rozwiązania automatyzujące, zwiększające efektywność działań ludzi zajmujących się sprzedażą i obsługą klienta. Rozpoczynaliśmy od prostych programów wypełniających druki pocztowe, monitorujące wybrane strony www (np.: ofertę producentów, magazyny dostawców)  czy wspomagających zarządzanie magazynem. Na bazie tych doświadczeń stworzyliśmy spójny system, który integruje wszystkie wcześniejsze doświadczenia i potrzeby Klientów. Jest nowoczesny, zautomatyzowany i w pełni integrowalny z otaczającym nas światem. Dzięki temu system ECM z powodzeniem działa u szeregu Klientów już od ponad 5-ciu lat!

Codziennie pracujemy nad tym, aby system ECM wyprzedzał potrzeby naszych Klientów, a praca z nim należała do łatwych i przyjemnych.